14. augustist 2013
13. augustini 2014
aitas OÜl Atribor põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja kasvutoetuse programm.

KKK ehk korduma kippuvad küsimused...

Mis on elamusgolf?
Eriefektidega varustatud elamusgolf  on aktiivne, kaasahaarav ja meelelahutuslik ajaveetmisvõimalus. Mängu eesmärgiks on võimalikult väheste löökidega pall auku toimetada. Turniiri võitjaks osutub kokkuvõttes radadel vähim lööke  teinud mängija. Parima visuaalse efekti annavad UV valguse käes helendavad värvilahendused.

Kellele elamusgolf sobib?
Elamusgolf sobib kõigile alates 7. eluaastast, kuid koos peredega on oodatud mõnusalt aega veetma  ka väiksemad lapsed. Mängijate keskmine vanus on 20-40 eluaastat.

Kaua üks mäng aega võtab?
CityJungle elamusgolfikeskuses on 15 erineva  keerukusastmega minigolfirada, mis on varustatud automaatika ning eriefektidega. Ühe golfiturniiri läbimiseks kulub ca 1,5h, olenevalt inimeste arvust ja mängijate osavusest.

Millises riietuses elamusgolfi mängitakse?
Elamusgolfi saab mängida igasuguses riietuses. Ruumides võib olla välisjalanõudes, kuid võimaluse korral soovitame kaasa võtta vahetusjalanõud. Üleriided saab jätta garderoobi. Isiklike esemete eest vastutab iga klient ise.

Kas elamusgolf sobib ka firma- ja/või kliendiüritusteks?
Elamusgolfikeskus on ideaalne paik läbi viimaks firma- ja/või kliendiüritust. Keskusesse, kus on lisaks ainulaadse sisekujundusega golfisaalile ka VIP/Seminari ruum, sünnipäevatuba ning hubane baariala, mahub kuni 75 inimest.

Kas sööke-jooke saab osta?
Meie joogikaardil on lai valik mahlasid, karastusjooke ning kergeid alkohoolseid jooke. Samuti leiate meilt soojade ja külmade suupistete menüü, jäätised ning maiustused. Jooke saate nautida nii hubasel baarialal kui ka golfisaalis, sööke meie peoruumides ning baarialal. NB! Elamusgolfikeskuses võib tarbida ainult elamusgolfikeskusest ostetud sööke-jooke.

Kas aja peaks ette broneerima?
Kuigi meile võib tulla ka eelnevalt aega ette broneerimata, siis kindlasti soovitame eelnevalt aeg ette broneerida, sest rajale pääseb vaid vabade kohtade olemasolul.

Laste sünnipäevadel on kuni 12-a (k.a) laste puhul kohustuslik vähemalt kahe lapsevanema kaasasolek kogu turniiri vältel! Abistav lapsevanem, kes aitab lastel punkte märkida ja mängureegleid jälgida, pääseb radadele tasuta.